Studená balená VIALIT – volně ložená

Neohodnoceno
4 719 Kč / t 3 900 Kč bez DPH 4,72 Kč / 1 kg
Skladem

Studená balená VIALIT je efektivní směs pro opravy vozovek do 1m2, aplikovatelná za studena bez potřeby těžké techniky. Směs poskytuje vysokou přilnavost a odolnost díky speciálnímu asfaltovému pojivu a kvalitnímu kamenivu, je ekologicky nezávadná a ihned po aplikaci schopna nést dopravní zatížení. Maximální tloušťka opravy činí 100 mm s nutností zhutnění každé vrstvy o maximální tloušťce 50 mm, spotřeba materiálu je přibližně 25 kg / m2 na vrstvu o tloušťce 1 cm.

 

Kategorie: STUDENÉ OBALOVANÉ SMĚSI
Hmotnost: 1000 kg

Studená balená VIALIT je vysoce efektivní směs určená k opravám výtluků, výmolů a překopů na vozovkách v rozsahu do 1m2. Tato směs se skládá ze speciálního asfaltového pojiva a kvalitního kameniva, což zajišťuje vynikající přilnavost k podkladu a dlouhodobou odolnost proti mechanickému opotřebení. Směs neobsahuje žádné toxické ani ekologicky závadné látky, což ji činí bezpečnou pro použití v různých prostředích.

Jednou z klíčových vlastností směsi Studená balená VIALIT je její schopnost aplikace za studena, což eliminuje potřebu použití těžké techniky pro zahřívání materiálu. Tato vlastnost nejenže zjednodušuje a urychluje proces opravy, ale také snižuje celkové náklady na opravu. Směs je navíc ihned po aplikaci schopna přijmout dopravní zatížení, což minimalizuje dobu, po kterou je vozovka mimo provoz.

Na rozdíl od mnoha tradičních horkých asfaltových směsí, Studená balená VIALIT nevyžaduje pro aplikaci žádné speciální podmínky nebo teploty. Její univerzálnost a snadná aplikace ji činí ideálním řešením pro rychlé opravy v různých klimatických podmínkách, což je obzvláště užitečné v oblastech s proměnlivým počasím. 

Přestože je Studená balená VIALIT ideálním řešením pro mnoho situací, není doporučena pro použití na velmi zatěžovaných komunikacích. V takových případech mohou být vhodnější reaktivní asfaltové směsi s vyšší odolností proti extrémním podmínkám. Při správném výběru typu asfaltové směsi lze dosáhnout optimálních výsledků opravy a prodloužit životnost vozovek.

Maximální tloušťka opravy je 100 mm, kdy je třeba směs položit po vrstvách max. tloušťky 50 mm se zhutněním každé vrstvy zvlášť. Spotřeba materiálu je při tloušťce vrstvy 1 cm zhruba 25 kg / m2

 

Bezpečnostní listy na vyžádání na e-mailové adrese info@vialit.cz

Instruktážní video Studená balená

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: